| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | Negotiate |
| Standaard Verpakking: | Er wordt een standaard exportverpakking meegeleverd, en op verzoek is een aangepaste verpakking besc |
| Levertijd: | 15-30 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
Ontworpen voor de fusiefase van routine- en high-throughput vuurproeven, biedt deze vuurproefsmeltoven meerdere kamerconfiguraties voor laboratoria met verschillende monsterverwerkingsvereisten. Afhankelijk van de geselecteerde kamer en de grootte van de smeltkroes, kan de oven meerdere monsters tegelijkertijd verwerken, met een capaciteit tot 42 monsters per batch. Elektronische temperatuurregeling, een pneumatische ovendeur en een onafhankelijke cordieriet-mullietkamer ondersteunen een stabiele en gemakkelijke laboratoriumoperatie bij temperaturen tot 1200°C.
![]()
Tot 42 monsters per batch – Ondersteunt batchverwerking voor vuurproeflaboratoria met een hogere doorvoer.
• Vier kamerconfiguraties – Kamergroottes van 380×465×224 mm tot 685×665×245 mm voor verschillende smeltkroes- en capaciteitsvereisten.
• Flexibele smeltkroeslading – Ondersteunt verschillende smeltkroesspecificaties en batchhoeveelheden.
• 1200°C Elektronische Temperatuurregeling – Biedt gecontroleerde omstandigheden op hoge temperatuur voor vuurproefsmelting.
• Onafhankelijke Cordieriet-Mullietkamer – Ontworpen voor een lange levensduur en gemakkelijke vervanging.
• Pneumatische Ovendeur – Vergemakkelijkt herhaaldelijk laden en lossen van smeltkroezen.
• Veiligheidsbescherming – Lekkagebescherming en automatisch over-temperatuuralarm.
Geschikt voor de fusiefase van goud-, zilver- en andere edelmetaalmonsterbereiding.
| Parameter | Configuratie A | Configuratie B | Configuratie C | Configuratie D |
|---|---|---|---|---|
| Kamermaten (mm) | 380×465×224 | 480×585×220 | 600×575×210 | 685×665×245 |
| Smeltkroeslading Capaciteit | 12×#5/50g/65g; 15×40g/55g; 20×30g | 20×50g/65g; 24×#5; 30×30g/40g/55g | 25×50g/65g; 30×#5; 36×30g/40g/55g | 30×50g/65g; 42×#5; 70×30g/40g/55g |
| Transformator | 3-Fase, 25 kVA | 3-Fase, 30 kVA | 3-Fase, 40 kVA | 3-Fase, 50 kVA |
| Deur Bediening | Pneumatisch | Pneumatisch | Pneumatisch | Pneumatisch |
| Luchtdruk | 0.4–0.5 MPa | 0.4–0.5 MPa | 0.4–0.5 MPa | 0.4–0.5 MPa |
| Vermogen | 15–23 kW | 22–27 kW | 30–38 kW | 34–45 kW |
| Totale Afmetingen (mm) | 1137×1041×1664 | 1237×1133×1664 | 1367×1131×1696 | 1480×1210×1756 |
Opmerking: Laadcapaciteit varieert afhankelijk van de smeltkroesspecificatie. Extra configuraties zijn beschikbaar; de uiteindelijke stroomvereisten moeten worden bevestigd op basis van de geselecteerde ovenconfiguratie.
Voorbereide vuurproefmonsters worden gemengd met het vereiste fluxmiddel, in smeltkroezen geplaatst en in de oven geladen voor smelt op hoge temperatuur.
De oven is geschikt voor de fusiefase van vuurproeven in mijnbouwlaboratoria, minerale testlaboratoria, metallurgische laboratoria en edelmetaalanalyse laboratoria.
Monsterbereiding → Flux mengen → Smelten → Cuppelatie → Eindbepaling
Smelten ← Vuurproefsmeltoven
![]()
V: Hoe selecteer ik een geschikte ovenconfiguratie?De selectie is voornamelijk afhankelijk van de smeltkroesgrootte, het aantal monsters per batch en de vereiste laboratoriumdoorvoer.
V: Welke informatie moet ik verstrekken voor selectie?Geef alstublieft de smeltkroesspecificatie en het vereiste aantal monsters per batch op.
Y&X Beijing Technology Co., Ltd. levert laboratoriumapparatuur voor minerale verwerking, monsterbereiding en minerale analyse.
Onze apparatuuroplossingen omvatten breken, malen, zeven, testen van minerale verwerking en toepassingen in vuurproeflaboratoria. Apparatuurconfiguraties kunnen worden geselecteerd op basis van monstertype, laboratoriumcapaciteit en testvereisten.
![]()
|
|
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | Negotiate |
| Standaard Verpakking: | Er wordt een standaard exportverpakking meegeleverd, en op verzoek is een aangepaste verpakking besc |
| Levertijd: | 15-30 werkdagen |
| Betaalmethode: | L/C, T/T |
Ontworpen voor de fusiefase van routine- en high-throughput vuurproeven, biedt deze vuurproefsmeltoven meerdere kamerconfiguraties voor laboratoria met verschillende monsterverwerkingsvereisten. Afhankelijk van de geselecteerde kamer en de grootte van de smeltkroes, kan de oven meerdere monsters tegelijkertijd verwerken, met een capaciteit tot 42 monsters per batch. Elektronische temperatuurregeling, een pneumatische ovendeur en een onafhankelijke cordieriet-mullietkamer ondersteunen een stabiele en gemakkelijke laboratoriumoperatie bij temperaturen tot 1200°C.
![]()
Tot 42 monsters per batch – Ondersteunt batchverwerking voor vuurproeflaboratoria met een hogere doorvoer.
• Vier kamerconfiguraties – Kamergroottes van 380×465×224 mm tot 685×665×245 mm voor verschillende smeltkroes- en capaciteitsvereisten.
• Flexibele smeltkroeslading – Ondersteunt verschillende smeltkroesspecificaties en batchhoeveelheden.
• 1200°C Elektronische Temperatuurregeling – Biedt gecontroleerde omstandigheden op hoge temperatuur voor vuurproefsmelting.
• Onafhankelijke Cordieriet-Mullietkamer – Ontworpen voor een lange levensduur en gemakkelijke vervanging.
• Pneumatische Ovendeur – Vergemakkelijkt herhaaldelijk laden en lossen van smeltkroezen.
• Veiligheidsbescherming – Lekkagebescherming en automatisch over-temperatuuralarm.
Geschikt voor de fusiefase van goud-, zilver- en andere edelmetaalmonsterbereiding.
| Parameter | Configuratie A | Configuratie B | Configuratie C | Configuratie D |
|---|---|---|---|---|
| Kamermaten (mm) | 380×465×224 | 480×585×220 | 600×575×210 | 685×665×245 |
| Smeltkroeslading Capaciteit | 12×#5/50g/65g; 15×40g/55g; 20×30g | 20×50g/65g; 24×#5; 30×30g/40g/55g | 25×50g/65g; 30×#5; 36×30g/40g/55g | 30×50g/65g; 42×#5; 70×30g/40g/55g |
| Transformator | 3-Fase, 25 kVA | 3-Fase, 30 kVA | 3-Fase, 40 kVA | 3-Fase, 50 kVA |
| Deur Bediening | Pneumatisch | Pneumatisch | Pneumatisch | Pneumatisch |
| Luchtdruk | 0.4–0.5 MPa | 0.4–0.5 MPa | 0.4–0.5 MPa | 0.4–0.5 MPa |
| Vermogen | 15–23 kW | 22–27 kW | 30–38 kW | 34–45 kW |
| Totale Afmetingen (mm) | 1137×1041×1664 | 1237×1133×1664 | 1367×1131×1696 | 1480×1210×1756 |
Opmerking: Laadcapaciteit varieert afhankelijk van de smeltkroesspecificatie. Extra configuraties zijn beschikbaar; de uiteindelijke stroomvereisten moeten worden bevestigd op basis van de geselecteerde ovenconfiguratie.
Voorbereide vuurproefmonsters worden gemengd met het vereiste fluxmiddel, in smeltkroezen geplaatst en in de oven geladen voor smelt op hoge temperatuur.
De oven is geschikt voor de fusiefase van vuurproeven in mijnbouwlaboratoria, minerale testlaboratoria, metallurgische laboratoria en edelmetaalanalyse laboratoria.
Monsterbereiding → Flux mengen → Smelten → Cuppelatie → Eindbepaling
Smelten ← Vuurproefsmeltoven
![]()
V: Hoe selecteer ik een geschikte ovenconfiguratie?De selectie is voornamelijk afhankelijk van de smeltkroesgrootte, het aantal monsters per batch en de vereiste laboratoriumdoorvoer.
V: Welke informatie moet ik verstrekken voor selectie?Geef alstublieft de smeltkroesspecificatie en het vereiste aantal monsters per batch op.
Y&X Beijing Technology Co., Ltd. levert laboratoriumapparatuur voor minerale verwerking, monsterbereiding en minerale analyse.
Onze apparatuuroplossingen omvatten breken, malen, zeven, testen van minerale verwerking en toepassingen in vuurproeflaboratoria. Apparatuurconfiguraties kunnen worden geselecteerd op basis van monstertype, laboratoriumcapaciteit en testvereisten.
![]()